Sık Sorulan Sorular | Aetheria Medya

Sık Sorularn Sorular

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam kampanyalarını nasıl yönetiyorsunuz?

Profesyonel ekibimiz, hedef kitlenizi analiz eder, içerik stratejisi oluşturur, reklam tasarımını yapar ve performansı sürekli izler.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Reklam ücretleri nasıl hesaplanıyor?

Reklam ücretleri genellikle reklam platformlarının belirlediği maliyetler ve kampanyanın hedeflerine göre belirlenir.

Web sitemizin tasarımını neye göre özelleştirebiliriz?

Web sitesi tasarımı, markanızın kimliği, hedef kitlenizin ihtiyaçları ve web sitenizin amacına göre özelleştirilir.

Web sitemizin tasarımını ne kadar sürede tamamlayabilirsiniz?

Web sitesi tasarımı projesinin süresi, içerik miktarına ve özelleştirmelere bağlı olarak değişebilir.

Web sitemizin mobil uyumluluğunu sağlıyor musunuz?

Evet, web sitemizin mobil uyumluluğunu sağlamak için gerekli adımları atarız.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.